Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sr: Укључи

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Print
sr: Штампај
