Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: none
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Print
th: พิมพ์
