Minimal Share (7.x-1.0-beta7) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: none
vi: không có

en: Label
vi: Nhãn

en: Preview
vi: Xem trước

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm

en: Print
vi: In

en: Custom label
vi: Nhãn tùy chỉnh
