Minimal Share (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
