Minimal Share (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: none
sv: ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Email
sv: E-post

en: Custom
sv: Anpassad

en: Advanced
sv: Utökad

en: Print
sv: Utskrift

en: Custom label
sv: Anpassad etikett
