Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Support
ca: Suport

en: Test
ca: Prova

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Query
ca: Consulta

en: User account
ca: Compte d'usuari
