Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón
