Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Value
mn: Утга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг
