Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
