Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Test
ta: சோதனை

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு
