Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
