Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Value
cy: Gwerth

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Save
cy: Cadw

en: Phone
cy: ffôn

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad

en: User account
cy: Cyfrif defnyddiwr
