Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Phone
nn: Telefon

en: User account
nn: Brukarkonto
