Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.13) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Test
ka: ტესტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
