Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.13) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Register
ne: दर्ता

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
