Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.13) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Next
ps: بل

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Query
ps: پوښتنه
