Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.13) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
