Two-Factor Authentication (Google Authenticator) (7.x-1.15) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User account
hy: Պրոֆիլ
