Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (7.x-1.232) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Attribute
oc: Atribut

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Test
oc: Testar

en: Back
oc: Precedent

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Query
oc: Requèsta

en: User account
oc: Compte utilizaire
