Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Register
nl: Inschrijven

en: Submit
nl: Indienen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Verify
nl: Controleren

en: Get Started
nl: Begin hier
