Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (7.x-2.12) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས
