Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (7.x-2.14) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Test
ug: سىناق

en: Email
ug: ئېلخەت

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
