Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (7.x-2.17) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Submit
hi: जमा करें

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Value
hi: मान

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Support
hi: समर्थन

en: Test
hi: परीक्षण

en: Back
hi: वापस

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: User account
hi: सदस्य खाता
