Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (7.x-2.25) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Register
id: Daftar

en: Submit
id: Kirim

en: Attribute
id: Atribut

en: Value
id: Nilai

en: Cancel
id: Batal

en: Test
id: uji

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Allowed
id: Diperbolehkan

en: Phone
id: Telepon

en: Query
id: Kueri

en: User account
id: Keanggotaan
