Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (7.x-2.27) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Allowed
th: อนุญาต

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Query
th: สอบถาม
