Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (7.x-2.27) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Register
vi: Đăng ký

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Back
vi: Trở lại

en: Save
vi: Lưu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Save Settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Query
vi: Truy vấn

en: User account
vi: Tài khoản người dùng

en: Submit Query
vi: Gửi truy vấn
