Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (7.x-2.28) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ
