Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (7.x-2.30) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Next
af: Volgende

en: Register
af: Registreer

en: Submit
af: Stuur

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Support
af: Ondersteuning

en: Reset
af: Herstel

en: Test
af: Toets

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Allowed
af: Toegelaat

en: User account
af: Gebruikersrekening
