Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (7.x-2.31) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Register
is: Nýskráning

en: Submit
is: Vista

en: Attribute
is: Eigindi

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Reset
is: Endursetja

en: Test
is: Prófa

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Enter Username
is: Sláðu inn notandanafn

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Allowed
is: Leyft

en: Phone
is: Sími

en: User account
is: Notandaaðgangur
