Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (7.x-2.29) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
