OAuth 2.0 Client Login (Single Sign-On) (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Query
gl: Consulta

en: Customer ID
gl: Cliente ID
