OAuth 2.0 Client Login (Single Sign-On) (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Email
ja: メール

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Phone
ja: 電話番号

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Query
ja: クエリー
