OAuth 2.0 Client Login (Single Sign-On) (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ
