OAuth 2.0 Client Login (Single Sign-On) (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: API Key
ru: Ключ API

en: Phone
ru: Телефон

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Query
ru: Запрос

en: Customer ID
ru: ID покупателя
