OAuth 2.0 Client Login (Single Sign-On) (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Back
fi: Takaisin

en: Save
fi: Tallenna

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Query
fi: Kysely

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
