OAuth 2.0 Client Login (Single Sign-On) (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Phone number
it: Telefono
