OAuth 2.0 Client Login (Single Sign-On) (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी
