OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (7.x-1.22) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API
