OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (7.x-1.30) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ
