OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (7.x-1.30) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Back
eu: Itzuli

en: Email
eu: Eposta

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Select
eu: Aukeratu

en: Reports
eu: Txostenak
