OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (7.x-1.30) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: Back
is: Til baka

en: Email
is: Netfang

en: Email Address
is: Netfang

en: FAQ
is: Algengar Spurningar

en: API Key
is: API Lykill

en: Phone
is: Sími

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Reports
is: Skýrslur
