OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (7.x-1.30) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Back
it: Indietro

en: Email
it: E-mail

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Phone
it: Telefono

en: Phone number
it: Telefono

en: Select
it: Scegliere

en: Reports
it: Resoconti
