OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (7.x-1.30) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Back
oc: Precedent

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Query
oc: Requèsta

en: Select
oc: Seleccionar

en: Reports
oc: Rapòrts
