OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (7.x-1.30) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Reports
te: నివేదికలు
