OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.31) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Back
fa: بازگشت

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: FAQ
fa: پرسش و پاسخ متداول

en: Phone
fa: تلفن

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Google
fa: گوگل

en: Query
fa: پرس و جو

en: Select
fa: انتخاب

en: Reports
fa: گزارش‌ها
