OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (7.x-1.31) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்
