OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (7.x-1.32) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Phone
cy: ffôn

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad

en: Select
cy: Dewis

en: Reports
cy: Adroddiadau
