OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (7.x-1.32) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Back
id: Kembali

en: Phone
id: Telepon

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Query
id: Kueri

en: Select
id: Pilih

en: Reports
id: Laporan
