OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (7.x-1.32) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
