Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (7.x-1.336) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Phone number
ga: Fón
